Uzturēšanās atļauja KrievijāKas ir uzturēšanās atļauja Krievijā?

UA KF - tas ir dokuments, kas dod iespēju ārvalstu pilsoņiem un personām bez pilsonības ilgāku laiku uzturēties un legāli strādāt Krievijas Federācijas teritorijā.  Pēc uzturēšanās atļaujas saņemšanas, ārvalstu pilsonis saņem pastāvīgās uzturēšanas statusu valsts teritorijā.

Uzturēšanās atļauja Krievijā garantē ārvalstu pilsonim lielu to tiesību daļu, kādas ir Krievijas Federācija pilsonim.
Pēc UA noformēšanas ārvalstu pilsonis var pretendēt uz KF pilsoņa pases saņemšanu, ar nosacījumu, ka atsakās no savas valsts pilsonības.

LASĪT VAIRĀK

Cik maksā UA KF
Iesniedzot pieteikumu uzturēšanās atļaujai, pieteicējam ir jāapmaksā uzturēšanās atļaujas valsts nodevu, jo kvīts par nodevas samaksu ir obligāts dokuments, iesniedzot pieteikumu uzturēšanās atļaujai. Kvīti kā maksātāju ir jānorāda to personu, uz kura vārda tiek kārtota UA.

No 2019. gada 1. novembra ir palielināta uzturēšanās atļaujas izsniegšanas valsts nodeva, un kopējā summa, ieskaitot visu nepieciešamo dokumentu notariālos apliecinājumus, palīdzību dokumentu paketes sagatavošanā, pagaidu dzīvesvietas reģistrāciju, sagatavošanos krievu valodas eksāmenam un pilnīgu atbalstu visu atrašanās periodu KF teritorijā - 120 000 rubļi.
Maksājumu var veikt jebkādā ērtā veidā un valūtā.

Mūsu konsultanti darbojas 24/7.
Ja rodas papildus jautājumi, zvaniet:

Tālrunis Rīgā:
+371 25 15 33 22
+371 25 88 86 77

Tālrunis Maskavā:
+7 (916) 026 45 28
+7 (925) 512 85 18
Visi norādītie tālruņa numuri atbalsta lietotni WhatsApp.

 

Sazinies ar mums

Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.